Technologia

Zanim nasi projektanci przystąpią do tworzenia kolejnych produktów, musimy mieć pewność, że dysponujemy naprawdę dobrym drewnem. Etap selekcji materiału, sprawia, że w Państwa ręce trafia produkt godny zaufania. Kolejny etap to obróbka drewna wykonana na urządzeniach najwyższej klasy (linia maszyn do strugania i przecierania). Wszystko to odbywa się pod stałą kontrolą i wsparciem systemu SAP, gwarantujacego spełnianie najwyższych norm.

Proces impregnowania

Proces malowania produktów Garden Hall odbywa się na automatycznej linii. Malowanie, czas suszenia, odstęp pomiędzy nałożeniem kolejnych warstw jest tak zaprogramowany, aby uzyskać najwyższą jakość zabezpieczenia powierzchni. Pracochłonny proces olejowania wykonaliśmy za Państwa. Efektem naszej pracy są produkty gotowe do aranżacji w ogrodzie, które nie wymagają dodatkowej impregnacji.

Olej szlachetny

Olej to szlachetny i ekologiczny sposób zabezpieczenia drewna, reguluje jego wilgotność. Bazą impregnatu są naturalne oleje i woski, preparat chroni przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych (słońce, deszcz) oraz przed sinizną, grzybami powodujacymi rozkład drewna. Doskonale zabezpiecza drewno przed szarzeniem.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.